0
Twój Koszyk
Cześć,

profesjonalny fotograf kulinarny i założycielka deLIGHTandmagic, strony, która łączy moje pasje – do jedzenia i fotografii.

Jakiś czas temu zrobiłam test Gallupa. W TOP5 moich talentów jest zbieranie, czyli INPUT. To jest cecha, która ma swoje mocne i słabe strony. Przy rozwijaniu swojej pasji do fotografii kulinarnej, nie poprzestaję na przeczytaniu jednej książki, czy odbyciu jednego kursu. Dążę do przeczytania/zrobienia wszystkich, uczestniczenia w tak wielu warsztatach i spotkaniach jak to tylko możliwe wierząc, że zawsze mogę nauczyć się czegoś nowego. Zgłębiam nowe techniki i je doskonalę. Chcę wiedzieć więcej. To zbieranie zrodziło we mnie potrzebę możliwości dzielenia się wiedzą z Wami.

Zawsze czułam, że jest we mnie artystyczna dusza, ale długo szukałam ścieżki jej ujścia.

Fotografia kulinarna nie była moją pierwszą myślą.
Zaczęłam od bloga kulinarnego, gdzie do przepisów robiłam zdjęcia.

Zajęło mi parę lat zanim poczułam, że to fotografia tego co piekę i gotuję jest moją pasją.

Ciasto mandarynkowe | Bożena Garbińska | deLIGHTandmagic
Podróże | Bożena Garbińska | deLIGHTandmagic

Nie mogę nie wspomnieć o podróżach. Czerpanie wrażeń z miejsc, które oglądam, spotykam i smakuję jest częścią mojego bycia. Piękno mnie wzrusza. Często do łez. Może to być krajobraz, książka, ludzie, film animowany …

Mam nadzieję, że obserwujesz deLIGHTandmagic, aby zdobyć wszystkie umiejętności potrzebne do realizacji własnej wizji i wracasz tu po więcej, aby dalej ewoluować jako artysta i twórca.

xoxo Bożena

NAGRODY